Spôsoby dopravy

Zásielku dopravíme v rámci Slovenské republiky. Môžete si ju tiež osobne vyzdvihnúť v našej kamennej predajni. Vyberte si spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje. 

Doprava na Slovensko

Slovenským zákazníkom, ktorí nakúpia v našom internetovom obchode zašleme tovar Slovenskou poštou alebo pomocou spoločnosti PPL. Zasielanie tovaru na Slovensko a ceny sú odlišné pre platcu a neplatca DPH.

Doprava PPL / DHL Slovensko

Spoločnosť PPL doručí zásielku na slovenskom stranu, kde je zmluvnou doručovateľ DHL. Doručenie týchto zásielok trvá štandardne dva pracovné dni, lebo jeden deň má spoločnos PPL na doručenie balíka na Slovensko.

Cena dobierka: 5 €

Cena bankový prevod: 4 €

Osoba, ktorá nie je platcom DPH

Ak nie ste registrovaným platcom DPH na slovenskom, nakupujete produkty vrátane dane z pridanej hodnoty. Ceny sú účtované

v zobrazované cene vrátane DPH.

Osoba, ktorá je platcom DPH

Ak ste registrovaným platcom DPH na slovenskom, dodáme Vám objednaný tovar za ceny bez DPH. Je však nutné splniť nižšie uvedené podmienky.

Podmienky, ktoré je potrebné splniť pre zaslanie tovaru bez DPH

Vo Vašej registrácii uveďte svoje DIČ (ak neuvediete, bude tovar expedovaný vždy za cenu s DPH). Zašlite na náš e-mail kópiu Vašej registrácie u príslušného finančného úradu na slovenské (ak neuvediete, bude tovar expedovaný vždy za cenu s DPH). Bez tohto dokladu nie je možné expedovať tovar za ceny bez DPH, a je vykonaná expedície za cenu s DPH.

Doprava na Slovensko

Tovar, ktorý je zasielaný na Slovensko, je expedovaný Slovenskou poštou ako Obchodný balík. Na slovenskom Vám je tovar dodaný Slovenská poštou do štyroch dní od odoslania. Ak nebudete prítomný pri doručení poštou, bude zásielka uložená po dobu 5 dní na doručovacej pošte.

Luxusné Oznámenia.sk
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim, CZ

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otváracia doba
Po - Pi 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusne oznámenia.sk | Tvorba webových stránek, SEO