Potešte svojich známych či obchodných partnerov originálnym Novoročným prianím

Novoročenky pre Vašich známych

 

Radi by ste potešili Novoročným prianím Vaše najbližšie? Malo by byť tradičné, originálne, jednoduché, či detailne premyslené? Ponúkame široký výber z hľadiska formátu, vzhľadu, kvality materiálu aj ceny.

 

Pri tlači používame nevšedné postupy a špeciálne druhy papiera

 

Každé Novoročné želanie je pre nás malým umeleckým dielom, preto používame netradičné tlačiarenské metódy, ako sú slepotlač, razba, výsek a termografické tlač. Potešíme Vás aj výberom papiera. Disponujeme 50 druhmi špeciálnych papierov, ku ktorým patrí aj také unikáty ako sú pergamen, či špeciálne metalizované typy.

 

Novoročenky pre Vašich obchodných partnerov

 

Urobte radosť Vašim obchodným partnerom, pomôžeme Vám zapracovať do Novoročného priania Vašu firemnú identitu. Vyrábame Novoročenky na mieru, presne tak, aby korešpondovali s Vašou firemnou identitou. Máte nápad? Radi Vám ho pomôžeme zrealizovať, spracujeme do Novoročenky Vaše firemné fotografie, logo spoločnosti, produktov, tímová fota, atď

 

Elektronické Novoročenky

 

Sú našou novinkou, ich výhodou je ich možná individuálna úprava - teda úprava zodpovedajúca plne Vašim predstavám. V elektronickej podobe môžete mať tiež všetky ponúkané papierové Novoročenky.

 

 

Zaujal Vás motív Novoročenky, ale chcete sa odlíšiť vlastným textom, prípadne logom? Vyberte si vhodný motív, pošlite nám vlastný text, prípadne logo a do 7 dní máte Vaše vlastné Novoročenky pripravené.

 

 

Novoročné priania doručíme na Vašu adresu do 7 pracovních dní od odsúhlasenia vzhľadu.

Luxusné Oznámenia.sk
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim, CZ

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otváracia doba
Po - Pi 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusne oznámenia.sk | Tvorba webových stránek, SEO