O nás

Máme pre Vás tá najkrajšie svadobné a ďalšie tematické oznámenia

 

Sme česká firma, ktorá bola založená v roku 2006 ako FO Tomáš Kyanka. V roku 2010 sme transformovali na spoločnosť KyoPrint s.r.o. Za tú dobu sme už obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Pôsobíme po celom území Slovenska. Sídlo firmy a kamenná predajňa sa nachádza v Kuřimi v Českej republike (10 km od Brna), ale máme obchodných partnerov vo všetkých väčších mestách v ČR aj na slovenský. Naším hlavným cieľom a veľkým potešením je výroba a predaj svadobných oznámení. Každý rok uvádzame na trh nové kolekcie svadobných oznámení, ktoré v mnohých prípadoch nastavujú trendy v tomto odbore. Spríjemňujeme veľké udalosti vo Vašom živote, svadby, promócie, Nový rok. Zachytávame tieto momenty a pretvárame je v jedinečná oznámení, ktorými Vy potešíte Vašich najbližších.

Prinášame netradičné metódy a originálne grafická stvárnenie

Ponúkame rôzne druhy grafického stvárnenia, papierov a netradičné metódy tlačiarenského spracovania. Výrobné technológie, s ktorými pracujeme, sú horúca razba, slepotlač, tvarový výsek, reliéfna tlač, laserové technológie a digitálna tlač. Zhotovíme aj individuálne svadobné oznámenia podľa Vášho priania. On-line objednávkový formulár, dotlač textov na svadobné pozvánky do týždňa. Svadobné oznámenia, priania a pozvánky zasielame po celom slovenskom aj do zahraničia a našu ponuku stále rozširujeme.

V centre našej pozornosti stojí zákazník

Neustále sa snažíme zdokonaľovať naše metódy na základe potrieb zákazníkov, zároveň spolupracujeme s radom zaujímavých partnerov, s ktorými sa navzájom obohacujeme o cenné poznatky z oblasti nášho podnikania a skvalitňujeme tak naše služby. Ak ste na našich stránkach nenašli želanie podľa Vašich predstáv, zadajte si dopyt, radi sa Vám budeme venovať individuálne.

Luxusné Oznámenia.sk
KyoPrint s.r.o.
Legionářská 231/15
664 34 Kuřim, CZ

+420 530 506 098
+420 541 213 070
+420 773 175 770

Otváracia doba
Po - Pi 9:00 - 16:00
So - Ne zavřeno
© 2019 Luxusne oznámenia.sk | Tvorba webových stránek, SEO